☰ Menu

Kniha Zlá erekce: Zmapoval jsem triky obchodníků a napsal o tom knihu

Většina mužů, kteří nyní řeší problémy s erekcí jsou ve věku 40-70 let, to jsou ročníky, kteří ve škole neměli mediální výchovu a více či méně postrádají potřebnou míru kritického myšlení. Zejména pokud se jedná o reklamu v televizi s doktory, kterým farmaceutický průmysl platí za to, aby něco doporučovali. Či o internetové stránky, kde se někdo záměrně vydává za někoho kdo má problémy s erekcí a píše hodnocení na přípravky. Ve skutečnosti je to počin jen dobrého marketéra (člověka z reklamní agentury), kterého si farmaceutický průmysl najal a prodává jejich prášky výměnou za provizi. Toto všechno se děje a byli jsme první kdo o tom informovat. Jediná účinná obrana je muže v ČR vzdělat a poskytnout jim informace, ukázat činy a autentická videa, která mají daleko vyšší důvěryhodnost a objektivitu, než když si nějaký prodejce napíše sám deset super hodnocení a umístí je na své stránky.

 

Je potřeba připomenout, že jde hlavně o muže a v této oblasti ani tak ne o jejich peníze, jako o vztahy, které mohou jít ruku v ruce s volbou špatného přípravku nezřídka do kopru. A o to tady jde. S vymyšlenými záruky s vrácením peněz, které v praxi nejdou uplatnit se roztrhl pytel (popsáno zde: http://www.elixirman.cz/garance-vraceni-penez)

 

Udělal se mnou dokonce rozhovor časopis Playboy, protože oni vědí, že jsem pomohl zachránit tisíce mužů v ČR.

 

Zjistěte proč Vám některé prášky nezabraly. Tuto knihu by nejraději farmaceutický průmysl zakázal. Vše velmi otevřené bez omáček na jednom místě.

 

Tlačítko stáhnout knihu směřující na tento odkaz: http://www.lepsierekce.cz/kniha/

DODÁVÁME DISKRÉTNĚ
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 203 user ratings.
Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace