☰ Menu

Redaktoři Playboy jsou stálými zákazníky Elixirman, to je ta nejlepší recenze

Můj obličej znáte, u většiny stránek s přípravky na erekci tomu ale tak není.

Pomohl jsem tisícům mužům v ČR a také vytvořil vzdělávací videa, která chlapy v Česku chrání před nákupem nefunkčích přípravků (více zde). Všiml si toho i prestižní časopis Playboy, jehož majitelé spokojenými zákazníky Elixirman. To je ta nejlepší reference!

 

 

Právě jsem se vrátil ze zahraničí a na letišti Václava Havla jsem šel rovnou do trafiky koupit časopis Playboy. Ten den mi zvonil telefon od našich stálých zákazníků z celé ČR.

 

Více o této spolupráci jsem řekl ve videu níže, protože jsem cítil velkou vděčnost, za důvěru se kterou jsem se v Playboyi setkal.

Jak řekl hlavní redaktor Playboye, máte ten rozhovor zdarma, protože jsem si Elixirman oblíbil a žádnému jinému přípravku co jsem v rámci své profese vyzkoušel bych to nenabídnul. Ještě jednou děkujeme! Je to pro nás velká pocta. Celý článek brzy zveřejníme na našich stránkách.

 

Skuteční muži z ČR promluvili u nás na kameru. 

Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí. Majitel firmy Elixirman je známý a úspěšný český spisovatel. 

 

Elixirman je jediný skutečnými zákazníky doporučovaný přípravek na erekci. Jako jediná firma máme garanci, že čtete hodnocení pocházejí od skutečných zákazníků (chci přečíst 160 hodnocení)

 

Máte možnost také nejprve vyzkoušet 2 ks Elixirman na zkoušku za 360 kč + poštovné.

 

DODÁVÁME DISKRÉTNĚ
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 203 user ratings.
Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace