☰ Menu

BLOG PRO LEPŠÍ ROZKROK

Marek 57 let: Taková erekce naposledy v 18 letech
Přečteno: 7374x

Marek 57 let: Taková erekce naposledy v 18 letech

Jako realista a spíše pesimista, který nevěří žádným přípravkům a prodejcům…

Na Elixirmanovi mě zaujala marketingová kampaň, které jsem ale nevěřil a přípravek jsem si objednal především proto, že mě zajímalo, jestli bude zveřejněn můj názor, i když bude negativní. Ne, že bych podobné přípravky již potřeboval, ale zvědavost byla silnější. Nicméně nesprávný styl života, práce, stres a málo času na sebe dělají to, že to také již není, co to bývalo.

První tabletu jsem si vzal doma večer. Do hodiny můj penis byl ve stavu jako důchodce ve čtvrtek ráno před jedním z nejmenovaných supermarketů. Tedy pevně stál.

Takovou erekci si pamatuji snad naposledy v 18 letech. Manželka byla velmi potěšena tvrdostí a moc pěkně jsme si užili. Výdrž byla o něco delší, jediný minus jsem viděl v tom, že jsem cítil větší potřebu na toaletu. Ale i poté nebyl problém ihned pokračovat.

Zábava byla ale i druhý a třetí den. Budil jsem se s erekcí. Můj penis byl během dne připraven jak Bolt v blocích v dobách své největší slávy. Nejvtipnější však bylo, že se dostavovali silné a více než hodinové erekce i během toho, kdy to člověk nepotřeboval. Tedy například při pracovních poradách, kdy v kolektivu dam po přechodu nebyl jediný sebemenší podnět a nejvíce sexy byl snad projektor.

Erekce mě provázela v bdělosti i při řízení atd. Navíc i chuť jsem měl stále jak vrátný na dívčím internátě a manželka rozhodně si ty tři dny neodpočinula. Pořád jsem ještě nevěřil, považoval jsem to za náhodu a tak druhou tabletu jsem si vzal před skupinovým sexem s jiným párem. A scénář se opět opakoval. Tvrdá erekce do hodiny, o něco zvýšená výdrž a připravenost i po druhém vyvrcholení. Znovu tedy byla i větší potřeba na malou, ale nebyl to problém. Dámy byly s erekcí spokojené obě. A opět se erekce dostavovaly samy od sebe i další dny.

Málem jsem i zhynul žízní, když jsem v práci nemohl dvě hodiny stoupnout od stolu, protože v místnosti už stál někdo jiný. Waldemar Matuška s Karlem Štědrým by rozhodně byly zklamáni, protože jsem rozhodně „malý stan“ neměl.

Chuť na sex mě provázela prakticky po celé 3-4 dny a i poté jsem cítil připravenost a rozměry penisu v klidu větší než obvykle. Cítil jsem se stále jak puberťák nad tátovo sbírkou pornočasopisů. Celkově jsem tedy byl velmi spokojen.

Jako realista a spíše pesimista, který nevěří reklamním kampaním, se zde musim omluvit. Ono to fakt funguje! Rozhodně objednávám další, větší balení. Protože s Elixírmanem je rozhodně zábava… Závěrem podotýkám, že jsem Elixirman užil, přestože beru i léky na tlak. Poprvé jsem cítil trochu větší tlak v hlavě, ale to možná bylo spíše smrtelnou nemocí – rýmičkou. Podruhé bez sebemenších problémů. Rozhodně tedy mohu doporučit a berte moje hodnocení jako hodnocení reálné osoby, která bývá neveřícím Tomášem…

Napsal Marek 57 let z Plzně.

Hodnocení odráží osobní zkušenost zákazníka s produktem Elixirman. Lepší erekce bojuje proti praktikám farmaceutického průmyslu. Na rozdíl od konkurenčních produktů jsou hodnocení na stránkách Elixirman garantované, takže máte jistotu, že jej psali skuteční zákaznicí. Toto hodnocení k nám dorazilo 6.1.2020.

Proč jako jediní ukazujeme reálné a ověřitelné příběhy našich zákazníků?

Odpověď je prostá, nabízíme víc než jen pilulky, řešíme situaci a navracíme seběvědomí úspěšným mužům. Osobně doporučuji vyzkoušet za 360 kč + poštovné.  

Věděli jste? Hodnocení je u lidí nezřídka jedním z hlavních parametrů ovlivňující nákupní chování a to jak vnímají produkt. Farmaceutické firmy to samozřejmě moc dobře vědí. V praxi tak dochází bez problémů a většího povšimnutí, že si tam ty hodnocení napíšou firmy samy. Koupíte pak šmejd, který se tvářil jako super produkt. Čert vem peníze, to sebevědomí, že Vám zase nic nepomohlo je horší. Lepsi erekce upozorňuje na anonymní weby s hodnocením, kde neznáte jejich majitele, tyto praktiky používá farmaceutický průmysl k oklámání mužů, vše jsem popsal v této knize.

Doporučené články

Všechny články

Elixirman - overená vysoká účinnosť a 100% prírodné zloženie (spustiť video)

Objednať Spustiť video

Vynikajúci pomer : CENA VS VÝKON

Naši zákazníci kupujú účinok., ne tablety...

*Pozor! Niektorí výrobcovia ponúkajú viac ako 28 tabliet v balení. A však musíte brať 4 tablety naraz. 28ks Vám teda vydrží iba na 7 dní.

Jedna pilulka pôsobí až tri dni.

krabicka
Dodávame diskrétne
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 203 user ratings.
Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace