☰ Menu

Problémy s erekcí

Spousta mužů neví co přesně problémy s erekcí znamenají a představují si něco jako kašel nebo angínu, něco jako nemoc, která by se dala jednoduše paušalizovat. Poté se dostáváme do pozice, kde někdo formuluje své problémy s erekcí větou: „mám problémy s erekcí, bude mi to fungovat a je to stoprocentní?“ Správná otázka je, jste po autonehodě? Máte vyoperovanou prostatu? Jste po úrazu hlavy? Člověk pak udiveně zírá a odpovídá většinou 2x nebo 3x, že ne, že není po operaci, ani po autonehodě a prostatu má v pořádku. Tak pak přichází na řadu další otázka. „Myslíte si, že je na tom Vaše tělo teda hůř, nebo líp než u těchto zmíněných lidí?“ Člověk pak odpoví: „asi jo“. Tak pak říkám, a nebylo by lepší se bavit konkrétně o Vás, o Vaší situaci? Najednou to tomu člověku dojde, že ta „nemoc“ je více individuální. Všechny typy lidí, které jsem zmínil, mají problémy s erekcí, ale z různých příčin a je samozřejmě jasné, že u každého bude jiná pravděpodobnost ve zlepšení, ačkoliv všichni spadají do pomyslné erektilní dysfunkce, která se však není jednoznačná jako když se snažíte léčit u lidí kašel, tam na se jednoznačně dá definovat příčiny, jímž je virus nebo bakterie. U erektilní dysfunkce to takto není, těch příčin může být i vícero najednou a dokonce i takové, které dnešní medicína nedokáže pojmenovat.

 

Další častou otázkou bývá, zda se dají problémy s erekcí léčit?

 

Ve většině případech se problémy s erekcí léčit nedají, protože tělo už zestárlo a nervová soustava je laicky řečeno už„unavená“, nebo někde přerušená, srdce už nestíhá tolik pumpovat, přibývá lidí s cukrovkou a problémy s tlakem. Někdy za tím mohou být těžké úrazy ze sportu či havárií, důsledky operací, kde v případě kdy jde o záchranu života daného člověka neberou lékaři erekci vůbec v potaz, neboť západní medicína do dneška nedokázala popsat veškeré trasy, které ovlivňují erekci. Doktoři ani přesně nevědí, kam mají „říznout“ a zda se tím erekce neovlivní.

 

Léčba je velmi problematická. Faktor limituje i životní styl lidí a stále se zvyšující životní tempo. V nadsázce by se dalo říci, že pokud by si nechal člověk vyměnit orgány, které mu fungují špatně a dostal by jej od mladého dárce, pak bychom se mohli bavit o vyléčitelnosti. Ve více jak polovině případech je však na vině mozek a každodenní stres, který problémy s erektilní dysfunkcí utužuje. Je potřeba si také říci, že dříve se lidé nedožívali tak vysokého věku jako dnes a z hlediska fyziologických procesů naše geny nepředpokládaly, že život bude na manuální práci o tolik snazší než byl u našich předků a lidé budou mít myšlenky na sex i po sedmdesátce. 

 

Problémy s erekcí se dají však zmírnit a získat nad nimi potřebnou kontrolu. Stimulovat mozek, jeho nervovou soustavu a krevní oběh, aby se do penisu dostalo dostatečné množství krve, kterým erekce vzniká a následně, aby mozek posílal přes nervové dráhy informace, že má dojít k sexu. Vše se děje na základě počátečního vzrušení a k tomu aby se celý proces povedl slouží nejčastěji přípravky pro zlepšení erekce.

 

 

Právě čtete slova nejvyšší autority na podporu erekce ČR. Úspěšného českého spisovatele, Michala Mrhače (alias Claudio Depeyrac – autor úspěšné knihy Ukradený potenciál), který je majitelem firmy Elixirman. V únoru s ním dokonce udělal rozhovor časopis Playboy. V současné době vydává knihu Zlá erekce, kde jsou popsány triky prodejců s prášky na erekci. 

 

V praxi se často můžeme setkat s tím, že na stránkách obchodníků jsou prezentované přípravky na zlepšení erekce. Ty jsou často vykresleny jako zázračné a účinné, tím, že ho na dané stránce schválí velké množství lidí.

 

 

Ve skutečnosti jsou tyto tvrzení podložené anonymními hodnoceními, které si snadno prodejci mohou napsat sami a umístí je na své stránky. Tam, kde nejde dohledat konkrétní člověk, který daný prášek na podporu údajně vyzkoušel a prezentovat to lidem, že to celé je pravda, to je běžná praxe většiny obchodníků .

 

Každý obchodník ví, že dobré hodnocení mu pomůže prášky na erekci prodat a v praxi obchodníkům nic nebrání si na své stránky cokoliv hezkého napsat a někdy i předstírat a využívat, že názor poskytla jakási třetí strana („často spokojený zákazník“), který údajně jejich prášky erektilní dysfunkci vyzkoušel a jehož hodnocení prášků na erektilní dysfunkci plné pozitiv, má být jakýmsi parametrem podle kterého se mají ostatní muži řídit. Skutečně? Když si vybíráte nové boty a v obchodě, kde je prodávají, je za plentou schovaný člověk, který Vám říká, „ty boty jsou super, určitě si je kupte“. Dává Vám smysl si je pak kupovat? Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí.

 

Přes 90% hodnocení na internetu jsou falešné a v lékárnách koupíte jen přípravky na podporu erekce od farmaceutického průmyslu, který často zaplatí nějakému doktorovi peníze za to, aby daný přípravek propagoval (popsáno v knize Zlá erekce). Někteří doktoři si reklamou dnes vydělají více než svou lékařskou praxí, i když podle zákona doktoři mají propagaci zakázanou. Peníze jsou ovšem lákavé a obcházejí to (více v knize Zlá erekce)

Uvedené omezení plyne přímo z nařízení Evropské parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních týkajících se potravin, konkrétně z jeho článku 12 písm. c), který stanoví, že nejsou přípustná zdravotní tvrzení, „která odkazují na doporučení jednotlivých lékařů nebo dalších odborníků ve zdravotnictví a sdružení“.

 

Stránky, které doporučují nefunkční prášky na erekci a berou za to peníze. Poznáte to tak, že jsou ty stránky anonymní, tím se snadněji skryje lež a taky mají nulovou morální odpovědnost za prodej prášků na erekci.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gZzKReUDUqQ&feature=emb_logo

 

 

Buďte šampionem a nedovolte erekci aby limitovala Váš život . Elixirman má přes 160 garantovaných hodnocení – nejvyšší počet v ČR.

 

Informoval jsem proto české muže o vymyšlených recenzích a také vytvořil vzdělávací videa. Pomohl jsem tisícům mužům v ČR, každý mi může dokonce přímo zavolat (731 25 26 26).

 

Elixirman je jediný skutečnými zákazníky doporučovaný přípravek na podporu erekce a ejakulace. Má garanci že všechny hodnocení (přes 160 obdržených) pocházejí od skutečných zákazníků. Přímo jsem ujel po ČR 2000 Km a navštívil osobně zákazníky s kamerou.

JAK VYBÍRAT PRÁŠKY NA PROBLÉMY S EREKCÍ?

 

Každý obchodník ví, že dobré hodnocení mu pomůže prášky na problémy s erekcí lépe prodat a v praxi obchodníkům nic nebrání si na své stránky cokoliv hezkého napsat a někdy i předstírat a využívat, že názor poskytla jakási třetí strana („často spokojený zákazník“), který údajně jejich prášky problémy s erekcí vyzkoušel a jehož hodnocení prášků na erekci plné pozitiv, má být jakýmsi parametrem podle kterého se mají ostatní muži řídit. Skutečně? Když si vybíráte nové boty a v obchodě, kde je prodávají, je za plentou schovaný člověk, který Vám říká, „ty boty jsou super, určitě si je kupte“. Dává Vám smysl si je pak kupovat? Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí. 

 

Přes 90% hodnocení na internetu jsou falešné a v lékárnách koupíte jen přípravky na podporu erekce od farmaceutického průmyslu, který často zaplatí nějakému doktorovi peníze za to, aby daný přípravek propagoval (popsáno v knize Zlá erekce). Někteří doktoři si reklamou dnes vydělají více než svou lékařskou praxí, i když podle zákona doktoři mají propagaci zakázanou. Peníze jsou ovšem lákavé a obcházejí to (více v knize Zlá erekce) 

Uvedené omezení plyne přímo z nařízení Evropské parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních týkajících se potravin, konkrétně z jeho článku 12 písm. c), který stanoví, že nejsou přípustná zdravotní tvrzení,„která odkazují na doporučení jednotlivých lékařů nebo dalších odborníků ve zdravotnictví a sdružení“. 

JAK POZNÁTE FALEŠNÁ HODNOCENÍ? 

 

  1. Nízký počet hodnocení (zpravidla maximálně deset)

· Na trhu s erekcí většina firem podniká 5 a více let, jak je možné, že tyto firmy mají tak málo hodnocení? Většinou proto, že si je na své stránky napsali sami.

 

  1. Není uvedeno kde a jakým způsobem tato hodnocení získali:

· Firmy se tomuto tématu vyhýbají, prostě napíšou, že to je anonymní a tím čekají, že celá věc utichne. Není však přirozený vývoj, aby firma měla deset hodnocení, podnikala dalších několik let a pořád na jejich stránkách byla ta samá hodnocení jako před lety. Je vidět, že do nich někdo zasahuje uměle,

 

  1. Nemají žádnou přesvědčivou garanci, že hodnocení jsou pravdivá:

Firmy odmítají garantovat a dát možnost průkazně ověřit, že hodnocení na jejich stránkách pochází od lidí, kteří jejich produkt vyzkoušeli. 

 

  1. Nabízejí garanci vrácení peněz, která ve skutečnosti znamená, že musíte vrátit celé nerozbalené balení.

Píšou jak svému produktu věří, že si můžete vyzkoušet jejich kvalitu a že Vám dají garanci na vrácení peněz. Když zboží chcete vrátit, přepojí Vás na člověka, co Vám řekne, že v obchodních podmínkách je napsáno, že zboží musí být vráceno kompletní a neporušené – v praxi to znamená, že takové zboží můžete vrátit, jen když ho nevyzkoušíte a tedy až zjistíte, že je k ničemu, už není zboží kompletní a tím záruka na vrácení padá. To je „seriózní garance“ velkých farmaceutických firem“.

Stránky, které doporučují nefunkční prášky na erekci a berou za to peníze. Poznáte to tak, že jsou ty stránky anonymní, tím se snadněji skryje lež a taky mají nulovou morální odpovědnost za prodej prášků na erekci.

https://www.youtube.com/watch?v=gZzKReUDUqQ&feature=emb_logo

Informoval jsem proto české muže o vymyšlených recenzích a také vytvořil vzdělávací videa. Pomohl jsem tisícům mužům v ČR, a napsal o mě dokonce prestižní časopis Playboy, jehož majitelé jsou také mými zákazníky.

https://www.youtube.com/watch?v=wBFY6Y1vhpA&feature=emb_logo

Elixirman je jediný skutečnými zákazníky doporučované prášky na potenci. Má garanci že všechny hodnocení (přes 160 obdržených) pocházejí od skutečných zákazníků. Osobně jsem přímo ujel 2000 Km po České republice a navštívil osobně zákazníky s kamerou, abyste viděli autentické reakce. V jaké firmě toto uvidíte? V té, kde majiteli záleží na svých zákaznících. Máte možnost také nejprve vyzkoušet 2 ks Elixirman na zkoušku za 360 kč + poštovné. 

Jak poznáte falešná hodnocení? 

1) Nízký počet hodnocení (zpravidla maximálně deset)

 

2) Není uvedeno kde a jakým způsobem tato hodnocení získali:

 

3) Nemají žádnou přesvědčivou garanci, že hodnocení jsou pravdivá:

Firmy odmítají garantovat a dát možnost průkazně ověřit, že hodnocení na jejich stránkách pochází od lidí, kteří jejich produkt vyzkoušeli. 

 

4) Nabízejí garanci vrácení peněz, která ve skutečnosti znamená, že musíte vrátit celé nerozbalené balení (více zde).

Píšou jak svému produktu věří, že si můžete vyzkoušet jejich kvalitu a že Vám dají garanci na vrácení peněz. Když zboží chcete vrátit, přepojí Vás na člověka, co Vám řekne, že v obchodních podmínkách je napsáno, že zboží musí být vráceno kompletní a neporušené – v praxi to znamená, že takové zboží můžete vrátit, jen když ho nevyzkoušíte a tedy až zjistíte, že je k ničemu, už není zboží kompletní a tím záruka na vrácení padá. To je „seriózní garance“ velkých farmaceutických firem“.

 

Právě čtete slova nejvyšší autority na problémy s erektilní dysfunkcí v ČR. Úspěšného spisovatele, Michala Mrhače (alias Claudio Depeyrac – autor úspěšné knihy Ukradený potenciál), který je majitelem firmy Elixirman. V únoru s ním dokonce udělal rozhovor prestižní časopis Playboy. V současné době vydává knihu Zlá erekce, kde jsou popsány triky prodejců s prášky na erektilní dysfunkci.

Přes 90% hodnocení na internetu jsou falešné a v lékárnách koupíte jen přípravky na zlepšení erektilní dysfunkce od farmaceutického průmyslu, který často zaplatí nějakému doktorovi peníze za to, aby daný přípravek propagoval (popsáno v knize Zlá erekce). Někteří doktoři si reklamou dnes vydělají více než svou lékařskou praxí, i když podle zákona doktoři mají propagaci zakázanou. Peníze jsou ovšem lákavé a obcházejí to (více v knize Zlá erekce)

Uvedené omezení plyne přímo z nařízení Evropské parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních týkajících se potravin, konkrétně z jeho článku 12 písm. c), který stanoví, že nejsou přípustná zdravotní tvrzení,„která odkazují na doporučení jednotlivých lékařů nebo dalších odborníků ve zdravotnictví a sdružení“.

 

Můj obličej a jméno znáte: Na většině stránkách tomu ale tak není... 

Informoval jsem české muže o vymyšlených recenzích a také vytvořil vzdělávací videa. Pomohl jsem tisícům mužům v ČR, a napsal o mě dokonce prestižní časopis Playboy, jehož majitelé jsou také mými zákazníky. To je ta nejlepší reference pro Elixirman.

 

 

MORÁLNÍ ODPOVĚDNOST U VĚTŠINY FIREM S PRÁŠKY NA PROBLÉMY S EREKCÍ JE NULOVÁ.

Elixirman je jediný skutečnými zákazníky doporučované prášky na potenci. Má garanci že všechny hodnocení (přes 160 obdržených) pocházejí od skutečných zákazníků. Osobně jsem přímo ujel 2000 Km po České republice a navštívil osobně zákazníky s kamerou, abyste viděli autentické reakce. V jaké firmě toto uvidíte? V té, kde majiteli záleží na svých zákaznících. Máte možnost také nejprve vyzkoušet 2 ks Elixirman na zkoušku za 360 kč + poštovné. 

 

Elixirman je férový, prodává účinek, ne pilulky, proto u něho uvidíte jestli to má smysl už po první, maximálně druhé tabletě.  Nemusíte kupovat desítky či stovky tablet a čekat měsíce na zlepšení. Skuteční muži z ČR promluvili na kameru. 

zetepjte se
Dodávame diskrétne
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 203 user ratings.
Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace