☰ Menu

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

NABÍZÍME VÍC NEŽ JEN PILULKY

Majitelé lékáren nakupují u nás pro sebe a své známé, cizím prodávají přípravky od farmaceutického průmyslu.

Elixirman nejenže přinesl přírodní produkt jehož jediná pilulka působí až 3 dny (vynikající poměr ceny), ale také naučil muže chránit se před klamavou reklamou a před placenými doktory.

Většina majitelů farmaceutických firem prodávající přípravky na erekci je skrytá v zahraničí a nikdo je nezná. Na stránkách nikde neuvidíte fotku skutečného majitele. Vždycky říkám: „Když někdo má lidem pomáhat, tak proč má tendenci se skrývat někde v zahraničí (nejčastěji Kypr, Seychelly, Kajmanské ostrovy). Triky farmaceutických firem jsme popsali v tomto videu.

Většina majitelů farmaceutických firem prodávající přípravky na erekci je skrytá v zahraničí a nikdo je nezná. Na stránkách nikde neuvidíte fotku skutečného majitele.

Majitel firmy Elixirman je známý a úspěšný český spisovatel.

NEMUSÍTE POLYKAT DESÍTKY PRÁŠKŮ A ČEKAT MĚSÍCE NA ZLEPŠENÍ.

Pozor! Na českém trhu někteří velcí výrobci prodávají více jak 28 tablet v jednom balení. Doporučené dávkování bývá však často u těchto "velkých" balení i 4ks tablety na jeden den. 28 ks tablet je tedy zcela zavádějící počet, neboť vám jedno takové balení vydrží pouhých 7 dní (28:4=7). U Elixirmana jedna pilulka působí až 3 dny, cena jedné dávky tím pádem vychází od 48 - 60 kč. Elixirman prodává účinek, ne tablety.

!

Elixirman boří bariéry a bojuje proti praktikám farmaceutického průmyslu

Když je něco účinné, tak není potřeba desítka či stovka tablet. Farmaceutické firmy vědí, že lidé nakupují především očima, takže všude nabízejí velká balení, které má ovšem vysoké dávkování a píší, že je potřeba brát dlouhodobě. Je to největší trik obchodníků, protože zákazník koupí spoustu tablet, u kterých zjistí jejich nulový efekt až když vyhodí spoustu peněz. U Elixirmana vidíte rozdíl hned po první pilulce a dávkování je 1 pilulka za tři dny, osm kusů tablet tak odpovídá 120 a více tabletám u konkurenčních výrobků, kde často kupujte bez záruky, že hodnocení na jejich stránkách psali skuteční zákaznící (většinou tam naleznete jen 10 hodnocení, které si píšou ty firmy samy).

ELIXIRMAN GARANTUJE, ŽE HODNOCENÍ JE PRAVÉ.

U konkurenčních farmaceutických výrobků KUPUJETE BEZ ZÁRUKY

Každý zákazník obdrží 10. den od doručení email, kde je požádán o zaslání svých zkušeností s Elixirmanem.

Nejnovější hodnocení - aktualizováno 20. 05. 2022

Jan, Moravská Nová Ves - 23.04.2022

Objednal jsem Elixirman,zásilka přišla za dva dny.Slavili jsme 45 výročí svatby. Vyzkoušel jsem a bylo to perfektní, jako za mlada. Dokud byla akce,hned jsem objednal další zásilku. Ve všední dny budu pracovat na zahradě a o víkendech si budu užívat s Elixirmanem. Vřele doporučuji i nám, starším pánům.Přeji další spokojené zákazníky.

Karel, Nový Jičín - 06.09.2021

Vůbec jsem to nečekal a vůbec jsem tomu nevěřil. Vyzkoušel jsem toho z internetu už vážně hodně, ale všechno stálo za prd. U tohoto produktu mě trochu více přesvědčovalo video s majitelem firmy který je na svůj produkt pyšný a nemá problém ukázat svůj obličej. Elixírman vážně funguje. Pocítil jsem v sobě trochu pocit hořkosti a vnímal jsem daleko citlivěji doteky a hlazení. Vážně hodně příjemné :) Erekce tvrdá jako kámen a podstatně delší výkon :) Opravdu doporučuji. A ještě jen dodám že působý až za dvě hodiny ale pak vážně dlouho vydrží působyt :) Slibujou až tři dny. U mě teda jen dva dny. Ale i tak je to super :)

Zdeněk, Chomutov - 15.09.2021

Tak jako každý, kdo vyzkoušel i jiné produkty, tak i já jsem byl k Elixirmanu skeptický. I proto jsem si nejprve objednal zkušební balíček. Pánové byl jsem nadšen a v mých 45 letech jsem s přítelkyní po dlouhých letech promiloval opravdu celou noc. Jsem přesvědčen, že k tomuto výkonu velmi přispěl produkt Elixirman. Nebudu zastírat, že je k tomu určitě třeba i trošku toho chtíče, vnitřní pohody a fajn atmosféry, ale tak dlouhou a 6 x opakovanou pevnou erekci si opravdu dlouho nepamatuji. Přítelkyně byla nadšená, a když Vám krásná žena řekne, že takovéto milování nikdy nezažila, tak já nevím jak Vy, ale já byl opravdu v sedmém nebi. Pochopitelně jsem objednal a již obdržel velké balení a nyní užívám pravidelně před hezkými chvilkami se svou láskou. Nejsem psycholog ani psychiatr, ale domnívám se, že má psychika, která předtím bránila a občas i hezkou chvilku zhatila, je díky produktu Elixirman, vyléčena a zcela v pořádku. Život není o sexu, ale pokud to bude mít stále stejný účinek, tak to rozhodně náš život velmi obohatí a ta pomyslná třešnička na dortu šťastného života nás bude velmi těšit. Za toto majiteli firmy a lidem kolem něj upřímně děkuji.

Petr, Praha 9 - 23.09.2021

Elixírman je úžasný produkt, dávno jsem opustil ostatní podpůrné produkty tohoto typu. Drží si kvalitu a všem mohu jen doporučit. Ještě jsem se nesetkal s tím, že by u někoho nefungoval. Všichni moji přátelé (a jejich partnerky) co vyskouseli Elixírman, jsou velmi spokojeni. Bez obav vyzkoušejte a uvidíte sami. Řeči nemají smysl. Zkuste to.

Petr, Praha 9 - 24.10.2021

Opakovaně hodnotím,,, plnou palbou,,,elixirman je z mého pohledu nejspolehlivější produkt zaměřený na erekci a obecně vás v tomto ohledu vrací o mnoho let zpět. Otestoval jsem celou řadu různých produktů, ale elixirman všechny a s přehledem válcuje. Úplně jiná liga.

Antonin, České Budějovice - 25.08.2021

Zdravím, vyzkoušel jsem několik preparátů na lékařský předpis a různé doplňky stravy, ale žádné nebyly tak funkční jak ELIXIRMAN. Výborný přípravek, první den erekce celou noc. Partnerka je velice spokojená. Druhý a třetí den je erekce slabší. Za mě super přípravek, doporučuji všem.

TIP: Ověřte si hodnocení někoho z Vašeho okolí.

NEDOPADNĚTE JAKO FRANTA
- KUPUJTE JEN FUNKČNÍ PŘÍPRAVKY

Jen garantovaná hodnocení mají váhu. Anonymní weby často za provize podporují produkty, které nefungují. Více ve videu.

JAK SI OVĚŘIT, ŽE JSOU HODNOCENÍ PRAVÁ?

Majitel firmy Elixirman to vysvětluje ve vánočním videu. Postup je jednoduchý a lze lehce zjistit, zda hodnocení pochází od konkrétního člověka. (Hodnocení si často totiž neseriózní firmy upravují samy).

OBJEDNAT VIDEO-ROZHOVORY SE ZÁKAZNÍKY
Poradíme Vám po telefonu
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 383 user ratings.
Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace