☰ Menu

Pes sežral prášek na erekci, skáče všem po nohách. Pomůžeme Vám okořenit manželský život?

"Pes sežral prášek na erekci, skáče návštěvě po nohách". My se s Elixirmanem nenudíme. Toto video baví celý internet. 

Vypadá to na další nudný den, koukáte z okna a čekáte až skončí šichta. Ne, tak to u nás fakt nehrozí. Zákazníci nám dávají občas důvod k pořádnému humoru. 

 

Ať už píše paní, která se ptá, proč erekce působí i 3 dny, protože s partnerem se vidí jednou týdně a doma pak má manželku a tam erekci prý nepotřebuje.

 

Nebo když se Vám vrátí vysmátý zákazník co jezdil po okolí Tater na Slovensku s přítelkyní na kole, že chudák z toho sedla byla za ty dny celá rozlámaná a on jí ještě pořád rajtoval po večerech. Tenhle telefonát, to ale bylo něco naprosto jiného. 

 

Díky mé pohotovosti si můžete poslechnout nahrávku i vy. Říkáme tomu erekce místo slibů. Pejskovi se nyní už daří jinak dobře :)

 

"Začal mi nohu šuk*t, prostě incredibble. :D"

Chráníme Vás a poskytujeme autentické reference s garancí (více zde).

 

Majitel firmy Elixirman je známý a úspěšný český spisovatel. Dokáže bojovat i s humorem proti nefunkčním přípravkům, kde v těchto případech záměrně obchodníci zneužívají psaných anonymních hodnoceních, které nejdou ověřit, že jsou od skutečných zákazníků. 

 

 

Nabízíme víc než jen pilulky. Elixirman je jediný skutečnými zákazníky doporučovaný přípravek na erekci. Jako jediná firma máme garanci, že čtete hodnocení pocházejí od skutečných zákazníků (chci přečíst 160 hodnocení)

 

Máte možnost také nejprve vyzkoušet 2 ks Elixirman na zkoušku za 360 kč + poštovné.

 

DODÁVÁME DISKRÉTNĚ
Elixirman Elixirman
4.9 out of 5 based on 203 user ratings.
Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace